Evden Eve Nakliye Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Yakacık Nakliye

Firmamız evlerinizin, ofislerinizin ve işyerlerinizin taşınması sırasında gereken özeni göstererek sizleri yeni yaşam alanlarınızla buluşturmaktadır.

Nakliye Sırasında Nelere Dikkat Etmekteyiz?

Nakliye işlemleriniz sırasında eşyalarınızın herhangi bir zarara uğramadan, gidecekleri yere ulaşmaları son derece önemlidir. Bunun için nakliye görevlilerinin profesyonel şekilde hareket ederek, hassasiyetle davranması şarttır. Özellikle kırılabilir yapıdaki eşyalar korumalı olarak taşınmalıdır. Beyaz eşya, televizyon gibi elektronik eşyalar ise darbelere maruz kalmadan ve çizilmeden taşınmalıdır. Nakliye işlemlerinin zamanında tamamlanması için taşıma aracının belirlenen saatte eşyaların taşınacağı noktada bulunması gerekmektedir. Özellikle yeni taşınılacak evde elektrik yoksa, taşınma işlemlerinin gündüz saatlerinde tamamlanması gerekmektedir. Yakacık Nakliye olarak taşınma aşamasının ilk anından itibaren gereken hassasiyeti ve özeni göstermekteyiz. Eşyalarınızı kırılmalara, darbelere karşı korunaklı bir şekilde taşımaktayız.

Ofis Taşımacılığında Dikkat Edilecekler

Ofis eşyalarının taşınması sırasında oldukça dikkatli davranılması gerekmektedir. Ofis eşyalarının arasında bilgisayar, yazıcı, fax makinesi gibi birçok elektronik ve hassas taşınması gereken eşya bulunmaktadır. Bu eşyalara herhangi bir zarar gelmesi yüksek maliyetlerin ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Yakacık ofis taşıma ile yeni ofislerinizde işlerinizi yapmaya hızlı bir şekilde başlayabilirsiniz. Eşyalarınızı gerekli güvenlik önlemlerini alarak taşımaktayız. Bu sayede elektronik eşyalarınızda ve diğer eşyalarınızda herhangi bir zarar meydana gelmeden yeni ofisinize yerleşebilirsiniz.

uğurmumcu parça eşya taşıma
uğurmumcu parça eşya taşıma

Yakacık Nakliyat İle Taşımacılık Hizmetleri

Nakliye hizmetlerimizde profesyonel bir ekiple hizmet sağlamaktayız. Taşımacılık faaliyetlerinde siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre hareket etmekteyiz. Sizinle anlaştığımız saatte eşyalarınızı taşıyacağımız adrese ulaşmaktayız. Asansörlü taşıma sistemimizi tercih etmeniz halinde

Yakacık Nakliye

Olarak asansör sistemimizi güvenli bir şekilde kurmaktayız. Asansörle taşıma işlemi sırasında herhangi bir eşyanın düşme riskini ortadan kaldırmak için gerekli tedbirleri alımaktayız.

Yakacık ofis taşıma

Ve ev taşıma işlemlerimizde sizlere uygun fiyatlarla, en kaliteli şekilde hizmet vermekteyiz. Eski ev ve ofislerinize veda ederken yeni ev ve ofislerinize sorunsuz bir şekilde taşınmanızı sağlamaktayız. Yılların verdiği tecrübe ve güvenle İstanbul Kartal ilçesinde bulunan merkezimizden faaliyetlerimiz ve taşıma hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İrtibat numaramızdan bizlere ulaşarak fiyat bilgisi gibi detaylar hakkında fikir edinebilirsiniz.