uğurmumcu evden eve nakliyat

Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat

Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat İşletmemiz Türkiye geneline evden eve nakliyat hizmeti götürmektedir. Türkiye’de hangi şehirde olursanız olun fark etmez, uygun fiyatlarla eşyalarınızı dilediğiniz şehirden dilediğiniz şehre en güvenli şekilde taşıyın. Firmamız şehirler arası taşımacılık adına normal şehir içi kullandığımız araçların dışında uzun yollarda sorunsuz performans sağlayan araçlar tercih etmektedir. şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti aldığınız da eşyalarınız sizin istediğiniz zaman içinde taşınacak yerde hazır olacaktır.

Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat

Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat, alanın da işletmemiz İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa’da şubeleri olan bir nakliyat firmasıdır, 2005 yılından bu yana Marmara bölgesinde evden eve nakliyat alanında hizmet sunan Uğurmumcu evden eve nakliyat günümüz Türkiye’sinde ülke geneline hizmet sunmaktadır, evden eve nakliyat alanında İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgesine taşınmakta olan şahıs ve firmaların tüm eşyalarının taşıma işlemlerini gerçekleştiriyoruz, firmamız günümüz teknolojileri ile bu hizmeti sizlere sunmakla beraber profesyonel olarak taşımacılık alanında uzun yıllar çalışmış personel ve eksperlerimiz ile evden eve nakliyat alanında problemsiz taşımacılık sağlamaktadır.

evden-eve-nakliya
evden-eve-nakliyat

Evden eve nakliyat alanında kullandığımız teknolojik yardım ile eşyalarınız hiç bir şekilde zarar görmeden kısa bir süre içinde taşınmaktadır, bu teknoloji arasında yer alan asansörlü taşımacılık hizmetimiz İstanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakası bölgelerinde 24 saat hizmete hazır beklemektedir.

Uğurmumcu şehirler arası evden eve

Asansörlü nakliye yapmak hem güvenilir hemde risksiz bir nakliye demektir, eviniz deki eşyaların ne kadar değerli olduğunu en az sizin kadar bilincinde olup bu sebepten ötürü asansörlü evden eve nakliyat 2. kattan 12. kata kadar kullanımını sağlıyoruz. Asansör aracımız ile yaptığımız her nakliye işleminde eşyalarda kırılma dökülmeden ötürü çizik dahi gerçekleşmemektedir.

Evden eve nakliyat işlemine başlamadan önce eşyalarınızın kasko ve sigorta işlemlerini gerçekleştiriyoruz, her şeyden önce taşınacak olan eşyanın her ihtimale karşı sigortalı olması hem bizim açımızdan hemde siz müşterilerimiz açısından sıfır zarar demektir. Bu işlem sonrasında taşınacak eşyanın paketleme işlemi ve ambalajlama işlemi gerçekleştiriyoruz, taşınacak eşyanın ayırt edilmesi için uzman arkadaşlar bir düzen oluşturur ve bu düzen takibinde taşıma işlemine başlanır. Aynı düzen eşyanın taşındığı yere karşında uygulanmaktadır. Şayet evden eve nakliyat işlemi şehirler arası olursa veya örneğin Antalya’dan İstanbul’a eşya taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz eşyaların 1 hafta sonra İstanbul’da taşınacak yere getirilmesi gerekmektedir, bunun içinde mevcut hava sıcaklığının normal de seyrettiği depolarımız da muhafaza ediyoruz.

Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat
Uğurmumcu şehirler arası evden eve nakliyat

5 Comments

  1. […] Evden eve nakliyat alanında hizmet veren bir çok işletme genelde bu hizmeti gözden kaçırarak, paketleme işlemini karmaşık olarak yapmaktadır, bu hem eşyaların zarar görmesine sebep olur hemde taşındıktan sonra eşyanın yerleşimi açısından size oldukça fazla süre kazandıracaktır. […]

Yorum Ekleyin