Uğurmumcu Kartal Evden Eve Nakliyat

Uğurmumcu Kartal Evden Eve Nakliyat

Uğurmumcu evden eve nakliyat olarak sizlere eşyalarınızı nasıl taşımaya hazır hale getirebileceğiniz konusunda bilgi vermek istemekteyiz.

Taşınmaya Hazırlık Aşamaları

Yeni bir eve ya da işyerinize taşınacağınız aşamada, eşyalarınızı ne kadar düzenli şekilde paketlere yerleştirirseniz, yeni taşındığınız yere o kadar kolay yerleşmeye başlayabilirsiniz. Bu nedenle ilk önce kullanmadığınız eşyaları geri dönüşüm, bağış, satma gibi yöntemlerle elinizden çıkarabilirsiniz. Bu sayede gereksiz eşyaları yeni yerleşeceğiniz eve ya da ofise taşımamış olursunuz. Bunun dışında yapmanız gereken kolileme işlerinizi kategorilere ayırarak yapmanızdır. Örneğin tabaklar bir kolide, bardaklar bir kolide olacak şekilde eşyaları sınıflandırabilirsiniz. Kolilerin üzerine içerisinde ne olduğunu yazmanız, size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Kıyafetlerin Taşınması

Uğurmumcu evden eve nakliyat olarak, kıyafetlerin taşınması aşamasında evinizde bulunan ve marketlerde kolayca bulabileceğiniz büyük çöp poşetlerinden yararlanmanızı tavsiye etmekteyiz. Çöp poşetlerini katlayarak koyduğunuz kıyafetlerinizin taşınma esnasında daha az yer kaplaması için elektrik süpürgenizi kullanarak havasını alabilirsiniz. Bu şekilde büyük bir yer tasarrufu imkanına sahip olursunuz. Kıyafetlerinizi bu şekilde valizlere ve kolilere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Bitkilerin Taşınması

Bayanlar için evlerde yetiştirdikleri bitkileri oldukça değerlidir. Bu nedenle taşınmanın gerçekleştiği sırada herhangi bir zarara uğramamaları için özenli bir şekilde konumlandırılmaları gerekmektedir. Uğurmumcu evden eve nakliyat olarak bitkilerinizi dikkatle taşımaktayız. Özellikle uzun vakit alan taşınma işlemleri sırasında bitkiler havasız kalarak zarar görebilir.

Asansörlü Nakliyat
Asansörlü Nakliyat

Uğurmumcu Kartal Evden Eve Nakliyat

Bu yüzden hava alabilecekleri bir noktada taşınmaları gerekmektedir. Üstü açık araçlarda da aşırı hava akımına ve rüzgara maruz kalarak bitkilerin zarar görmesi söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle en uygun taşıma şekli belirlenmelidir. Saksılarda kırılmalara karşı gerekli önlemlere uygun olarak taşınmalıdır. Bu noktada sünger, patpat gibi malzemelerle saksılar sarılabilir.

evden-eve-nakliya
evden-eve-nakliya

Yiyeceklerin Taşınması

Taşınma vaktine doğru evdeki yiyecek sayısının azaltılması doğru olacaktır. Yiyecekler taşınma sırasında bozularak zarar görebilir. Bu nedenle özellikle buzdolabındaki yiyeceklerin tüketilmesi ve taşınmaması daha yerinde olacaktır. Buzluktayken çözünen yiyecekler tekrar dondurulması halinde zehirleme gibi sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle çözülmemesi için uygun soğuklukta taşınmaları gerekmektedir. Yağ ve süt gibi içecekler de dökülerek eşyalarınıza zarar verebileceği için şişelerinin ve kaplarının sızıntı yapmadığından emin olunmalıdır.

Uğurmumcu Kartal evden eve nakliyat

olarak yiyeceklerinizi diğer eşyalarınıza zarar vermeyecek şekilde taşımaktayız.

6 Comments

  1. […] Uğurmumcu evden eve nakliyat yer aldığı bu sektörde müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmuştur. Bir işletme için her şeyden önce ön koşulları müşteri memnuniyeti olmadığı sürece o işletmenin ülke ticaretinin tarih sayfalarında yer alması mümkün olamaz. ugurmumcu-kartal-evden-eve-nakliyat/ […]

  2. […] ugurmumcu evden eve tasimacilik ugurmumcu asansorlu evden eve nakliyat ugurmumcu kartal evden eve nakliyat ugurmumcu ofis tasima ugurmumcu nakliye ugurmumcu parca esya tasima ugurmumcu evden e…gurmumcu evden eve tasima ugurmumcu evden eve depolama ugurmumcu evden eve ugurmumcu sehirler arasi […]

  3. […] ugurmumcu evden eve tasimacilik ugurmumcu asansorlu evden eve nakliyat ugurmumcu kartal evden eve nakliyat ugurmumcu ofis tasima ugurmumcu nakliye ugurmumcu parca esya tasima ugurmumcu evden e…gurmumcu evden eve tasima ugurmumcu evden eve depolama ugurmumcu evden eve ugurmumcu sehirler arasi […]

Yorum Ekleyin

Call Now Button0535 788 88 19