Uğurmumcu Parça Eşya Taşıma

Uğurmumcu evden eve depolama

Depolama hizmeti evden eve nakliyat işletmelerinin ev, iş yeri veya ofis eşyalarının müşteri isteği doğrultusunda geçici olarak depolarda bekletilmesidir. Nakliyesi yapılacak bir yerin nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması durumunda yapılır. Eve nakliye sürecinin minimum 2-3 ay gibi süreceği durumlarda yapılır.

Uğurmumcu evden eve depolama

Şehir dışına geçici süreliğine çıkacaklar için nakliyat depolama en iyi plandır, 6 ay gibi geçici görevlendirmeyle çalışan bir kişiyi örnek verelim, İstanbul Kartal’dan Adana’ya 6 aylığına geçici görevle gidecek bir memur İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatlarını ödemek zorunda kalacaktır. Aynı zamanda İstanbul Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatlarını da ödemek zorunda kalır.

Kartal’da ev kiralamak, evden eve nakliyat sürecine girmek, ev taşımak bunların tümü baya yorucu olacaktır. İstanbul’da 6 Aylık kira vermek akıl karı bir iş değildir. Evin boş olası da cabası, hırsızlık, yangın gibi daha bir çok riskleri de mevcuttur. Tüm bunları düşündüğünüzde eğer 1 yıla kadar kısa süreliğine şehir dışına çıkacaksanız Uğurmumcu evden eve nakliyat olarak nakliyat depolama hizmetimizi öneririz.

Uğurmumcu evden eve depolama

İstanbul Kartal Uğurmumcu nakliyat deposuna eşyalarınızı bırakmak isterseniz bizi arayınız, size en iyi şekilde hizmet vereceğimizden kuşkunuz olmasın. Bizi tercih eden müşterilerimizin arasında sizleri de görmek bizi mutlu edecektir.

İstanbul, Anadolu yakası

Ve İstanbul Avrupa yakası ilçelerdeki ev eşyası, nakliyat depolama, ve depo işlemleri için bizi arayabilirsiniz.
nakliyat depolama için bizimle irtibata geçebilirsiniz, iletişim sayfamızı ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.

Uğurmumcu evden eve depolama size eşyalarınızı en güvenilir şekilde saklanmasını sağlayarak, eşyalarınızın sizin dilediğiniz sürece barınmasını sağlayabilen bir hizmettir. Depolarımız en hijyenik şekilde ve nem oranı oldukça düşük seviyededir. Böylece depolarımızda eşyalarınız dilediğiniz süre zarfında korunaklı şekilde kalabilir. Her hangi bir çürüme veya zarar görme olasılığı kesinlikle yoktur.

3 Comments

  1. […] Uğurmumcu Nakliyat Eşyalarımız taşınırken zarar görür veya kaybolur mu?Hiç endişe etmenize gerek yok. Firmamız 23 yıllık deneyimi ve de Türkiye’nin tek parça eşya taşıma firması olması sebebi ile de eşyalarınızı hasarsız ve eksiksiz tarafınıza teslim etmektedir. […]

Yorum Ekleyin