Hakkımızda Ayrıntılar

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat 2005 yılından İstanbul Anadolu yakası KARTAL ilçesinde kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. İşletmemiz kısa süre içinde güvenilirliğiyle tanınmış ve profesyoneller listesinde yükselmiştir. Gelişmemize ve tanınmamıza katkı sağlayan siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle uzun yıllardan beri KARTAL evden eve nakliye ve yük taşımacılığı alanında tam donanımlı büyük ve küçük araçlarımızla ve uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin faaliyet alanı olarak; İstanbul (Tuzla, Pendik, Kartal, Kadıköy, Bostancı, Maltepe) ve İstanbul (Avrupa yakası) başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine ve iline evden eve nakliyat hizmeti götürmekteyiz, her türlü nakliye istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan firmamıza iletişim sayfamızdan istek gönderebilir veya telefon numaralarımızdan 7 / 24 irtibata geçebilirsiniz.

Yenilenmeyi ve gelişmeyi sürdüren firmamız gelecek yıllarda hizmet alanını genişletmeyi planlamaktadır. En kısa zamanda diğer illerde de şubelerimizi açarak gençlere istihdam sağlamak, müşteri taleplerini karşılamak ve müşteri portföyümü geniş tutarak imkanlar çerçevesinde başarıya ulaşmak tek hedefimizdir.